Altberg Ensemble w Radziejowicach

 facebook.com/Altberg-Ensemble

Serdecznie zapraszamy  w czwartek, 28 marca, o godzinie siódmej wieczorem do Nowego Domu Sztuki na koncert barokowej orkiestry Altberg Ensemble.

Zespół powstał w 2017 roku i składa się z młodych, profesjonalnych muzyków związanych ze środowiskiem Akademii Muzycznej w Łodzi. Debiut Jej założycielem i kierownikiem artystycznym jest grający na wiolonczeli barokowej Jakub Kościukiewicz, kameralista, solista, współpracujący m.in. z Musicae Antiquae Collegium Varsoviense (Warszawska Opera Kameralna) oraz Wrocławską Orkiestrą Barokową (Narodowe Forum Muzyki). Prowadzi on także klasę wiolonczeli barokowej na AM w Łodzi.

Debiut zespołu mam miejsce podczas XVIII Festiwalu „Kolory Polski”. W 2018 roku zespół wystąpił m.in. w Filharmonii A. Rubinsteina w Łodzi, a także – prowadzony przez wybitnego szwajcarskiego klawesynistę, Jörga-Andreasa Böttichera – wziął udział w cyklu „200 Kantat Bacha na 200-lecie Uniwersytetu Warszawskiego”.

Serdecznie zapraszamy!

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na adres rezerwacje@palacradziejowice.pl, co umożliwi nam zarezerwowanie najlepszych dla Państwa miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z niezbędnymi szczegółami. Z uwagi na ograniczoną ich liczbę decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress