Koncert finałowy uczestników Kursu Mistrzowskiego prof. Ryszarda Karczykowskiego

Serdecznie zapraszamy na uroczysty koncert finałowy uczestników Mistrzowskiego Kursu Techniki i Interpretacji Wokalnej prof. Ryszarda Karczykowskiego, który odbędzie się w sobotę, 8 lutego 2020 roku o godzinie 19.00 w Nowym Domu Sztuki.
Ryszarda Karczykowskiego nikomu, kto choć trochę interesuje się muzyką, przedstawiać nie trzeba – jest to jeden z najwybitniejszych Polskich śpiewaków, koncertujący w najsławniejszych salach świata. Obecnie jest profesorem klasy śpiewu na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie oraz w Akademii Muzycznej w Krakowie, a kursy mistrzowskie prowadzi w wielu krajach Europy i w Azji, zasiada także w jury międzynarodowych konkursów. W Radziejowicach corocznie spotyka się z wyselekcjonowanymi studentami: aby zostać uczestnikiem zajęć trzeba przysłać nagranie, które jest następnie oceniane przez prowadzącego. Kursy odbywają się w trybie indywidualnym, każdy ze studentów oddzielnie pracuje nad utworami pod okiem Profesora. Jest to także czas, podczas którego można wysłuchać rad i uwag na dalszą artystyczną drogę.
Jak zwykle koncert będzie muzyczną podróżą przez różne kraje i języki, podczas której usłyszymy najpiękniejsze pieśni i arie z całego świata w wykonaniu młodych, utalentowanych artystów, którzy podczas kursu pod opieką Profesora doskonalili swój warsztat wokalny.

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na adres rezerwacje@palacradziejowice.pl, co umożliwi nam zarezerwowanie najlepszych dla Państwa miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z niezbędnymi szczegółami. Informacja ta przesłana zostanie na kilka dni przed koncertem. Z uwagi na ograniczoną ich liczbę decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia w Radziejowicach!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress