VII Międzynarodowy Kurs Mistrzowski dla Młodych Pianistów

Od wielu lat Narodowy Instytut Fryderyka Chopina we współpracy z Domem Pracy Twórczej w Radziejowicach organizuje Międzynarodowy Kurs Mistrzowski dla Młodych Pianistów. W tym roku przypadnie już jego siódma edycja, która odbędzie się w dniach 15 – 23 sierpnia 2019 roku w Pałacu w Radziejowicach. Kurs przeznaczony jest dla uczniów, studentów i absolwentów szkół oraz wyższych uczelni muzycznych, przede wszystkim objętych przez NIFC programem Promocji Młodych Talentów, przyciągając młodych muzyków z całego świata: Chin, Australii, Stanów Zjednoczonych i całej Europy. Tradycyjnie już młodzi pianiści będą mieli okazję pracować indywidualnie pod kierunkiem wybitnych artystów i uznanych autorytetów pedagogicznych. W trakcie kursu odbywać będą się również przygotowane specjalnie dla pianistów dodatkowe spotkania i seminaria oraz koncerty. A młodzi wykonawcy, jak co roku, zagrają na zakończenie kursu dla radziejowickiej publiczności (dokładne terminy koncertów podamy po rozpoczęciu kursu).

Warto podkreślić, że Międzynarodowy Kurs Mistrzowski dla Młodych Pianistów jest nie jest jedynym efektem współpracy Domu Pracy Twórczej z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina.  NIFC jest także partnerem koncertów organizowanych w Radziejowicach w ciągu całego roku, a także Letniego Festiwalu im. Jerzego Waldorffa.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Międzynarodowego Kursu Mistrzowskiego dla Młodych Pianistów w Radziejowicach znajdą Państwo na stronie NIFC: www.nifc.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress