Recital fortepianowy Jana Wachowskiego

Pałac w Radziejowicach serdecznie zaprasza we wtorek, 6 listopada 2018 r., o godzinie siódmej wieczorem do Nowego Domu Sztuki na koncert fortepianowy w wykonaniu Jana Wachowskiego.

Jan Wachowski urodził się 23 grudnia 1998 roku. Jego pasją jest gra na fortepianie (od 6 roku życia) oraz kompozycja (od 11 roku). Po ukończeniu z wyróżnieniem Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie kontynuował swoją naukę gry na fortepianie w Państwowej Ogólnokształcącej Eksperymentalnej Zintegrowanej Szkole Muzycznej II st. im. Emila Młynarskiego w Warszawie w klasie prof. Elżbiety Karaś-Krasztel, potem u prof. Marii Palmowskiej-Guz. Równocześnie w tej samej szkole rozwijał swoją pasję kompozytorską pod okiem prof. Sławomira Czarneckiego. W 2017 r. po ukończeniu z wyróżnieniem Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im J. Elsnera w Warszawie rozpoczął studia na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu prof. Elżbiety Karaś-Krasztel oraz równolegle w klasie kompozycji prof. Pawła Łukaszewskiego. Uczestniczył z sukcesami w wielu kursach pianistycznych.

W programie koncertu:
J. S. Bach – Preludium i fuga g – moll Tom I
F. Chopin – Etiuda e – moll op. 25 nr 5
S. Rachmaninow – Etiuda es – moll op. 39
F. Chopin – 4 Mazurki op. 17
F. Chopin – Ballada g – moll op. 23
I. J. Paderewski – Z cyklu Humoreski koncertowe op.14
– Legenda
– Nokturn
– Krakowiak fantastyczny
C. Debussy – Ballada
J. Zarębski – Polonez op.6

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na adres rezerwacje@palacradziejowice.pl, co umożliwi nam zarezerwowanie najlepszych dla Państwa miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z niezbędnymi szczegółami. Informacja ta przesłana zostanie na kilka dni przed koncertem. Z uwagi na ograniczoną ich liczbę decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Czekamy na Państwa w Nowym Domu Sztuki!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress