Hotel

OFERTA - POKOJE GOŚCINNE

OFERTA - POKOJE GOŚCINNE

Pałac w Radziejowicach to również idealne miejsce na wypoczynek w otoczeniu natury! Urokliwa zielona okolica w bliskim sąsiedztwie rzeki Pisia Gągolina to idealne miejsce dla gości szukających spokojnego miejsca z dala od zgiełku miasta.  Dom Pracy Twórczej pomieści 85–u gości w pokojach 1, 2 oraz 3-osobowych o standardzie trzygwiazdkowym. Apartamenty oraz pokoje noclegowe rozmieszczone są w kilku budynkach wchodzących w skład radziejowickiego zespołu pałacowo-parkowego. Każdy z naszych pokoi wyposażony jest w łazienkę, dostęp do WIFI, czajnik oraz TV.

PAŁAC

PAŁAC

Do dyspozycji naszych gości w części hotelowej Pałacu posiadamy dwa apartamenty historyczne w iście królewskim stylu oraz osiem pokoi dwu i jednoosobowych. W dwóch pałacowych pokojach możecie znaleźć pianino! Tutaj mieści się także recepcja oraz jadalnia pałacowa.

ZAMEK

ZAMEK

Znajdują się tutaj pokoje, których standard zadowoli nawet najbardziej wymagających gości naszego pałacu! W budynku można zatrzymać się w dwóch reprezentacyjnych, obszernych apartamentach, w skład których wchodzą przestronne salony, sypialnie oraz łazienki.

DWÓR MODRZEWIOWY

DWÓR MODRZEWIOWY

Dwór Modrzewiowy to budynek, który powstał na początku XIX wieku i w tamtych czasach był siedzibą administratora majątku. Dziś budynek zaprasza do siebie przejezdnych gości! W Dworze Modrzewiowym znajduje się 13 pokoi:
- 6 pokoi jednoosobowych,
- 5 pokoi dwuosobowych,
- 2 pokoje trzyosobowe.

WILLA SZWAJCARSKA

WILLA SZWAJCARSKA

Willa Szwajcarska powstała w latach 60. XX wieku. Mieściła pomieszczenia administracyjne i techniczne naówczas nowopowołanego Domu Pracy Twórczej. Podczas budowy odsłonięte zostały mury pałacu z okresu renesansu, jednak nie zostały one zachowane.
Dziś Willa Szwajcarska w części nadal służy administracji Pałacu, mieści także pokoje hotelowe. Część dla gości pałacowych posiada oddzielne wejście a w bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się parking.

CZWORAKI

CZWORAKI

Czworaki były uzupełnieniem dawnej zabudowy pałacowej. Dziś są w pełni zmodernizowane i gotowe na przyjęcie gości! W Czworakach znajduje się 8 dwupoziomowych apartamentów. Na piętrach każdego z apartamentów mieszczą się sypialnia z 2 jednoosobowymi łóżkami, natomiast na parterze jest część dzienna, gdzie goście znajdą kanapą, dająca możliwość noclegu trzeciej osobie. Apartamenty posiadają również dwie łazienki mieszczące się na obu poziomach.