Konferencje

OFERTA – EVENTY KONFERENCJE


Nasz Pałac to również doskonałe miejsce do organizacji imprez okolicznościowych i konferencji!  Na terenie obiektu znajduje się aż 8 sal konferencyjnych o powierzchni od 25m2 do 250m2 rozmieszczonych w różnych budynkach zespołu pałacowo – parkowego.
Atrakcyjna lokalizacja naszego pałacu, w pobliżu Warszawy oraz nowoczesne rozwiązania, tworzą idealne miejsce do organizacji konferencji, szkolenia lub firmowego eventu.

Jeden obiekt, wiele możliwości
Każda z sal konferencyjnych wyposażona jest w rzutniki multimedialne, flipcharty, przenośne ekrany, mikrofony oraz dostęp do sieci WIFI. Istnieje możliwość zaciemnienia sal oraz zmodyfikowania ich aranżacji bezpośrednio pod indywidualne potrzeby. Zróżnicowana powierzchnia sal konferencyjnych daje szansę na organizację spotkań w grupach adekwatnie do ich wielkości. Pałac dysponuje także bezpłatnym parkingiem.
Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych eventów i konferencji w budynku jest też możliwość zorganizowanie spotkania biznesowego w plenerze – dysponujemy 26 hektarami terenu pałacowo-parkowego!