Wynajem

OFERTA – Imprezy okolicznościowe

Pałac w Radziejowicach to wymarzone miejsce na organizację ważnych imprez okolicznościowych jak np. bajkowego ślubu! Połączenie tradycji, historii i bliskości natury sprawia, że jest to miejsce wyjątkowe pod w każdym tego słowa znaczeniu.

Świętowanie w królewskim stylu
Nasz pałac oraz wyśmienite propozycje Szefa Kuchni gwarantują, pełną satysfakcję i niezapomniane doznania w tych ważnych chwilach spędzonych wśród najbliższych. Wnętrza pałacowe oraz otoczenie naszego parku są idealną oprawą wesel, chrzcin, komunii, jubileuszy oraz wszystkich innych wydarzeń, które zasługują na szczególne celebrowanie!

Ceremonia ślubna w Pałacu!
Oferujemy również możliwość zorganizowania ceremonii ślubnej w pomieszczeniach pałacowych. Do dyspozycji jest sala Nowego Domu Sztuki, mogącego pomieścić do 150 osób oraz bardziej kameralne sale w Pałacu i Kuźni. Na życzenie możemy także zorganizować piknik lub biesiadę grillową.  Po więcej szczegółów zapraszamy kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

OFERTA – konferencje

Nasz Pałac to również doskonałe miejsce do organizacji imprez okolicznościowych i konferencji!  Na terenie obiektu znajduje się aż 8 sal konferencyjnych o powierzchni od 25m2 do 250m2 rozmieszczonych w różnych budynkach zespołu pałacowo – parkowego.
Atrakcyjna lokalizacja naszego pałacu, w pobliżu Warszawy oraz nowoczesne rozwiązania, tworzą idealne miejsce do organizacji konferencji, szkolenia lub firmowego eventu.

Jeden obiekt, wiele możliwości
Każda z sal konferencyjnych wyposażona jest w rzutniki multimedialne, flipcharty, przenośne ekrany, mikrofony oraz dostęp do sieci WIFI. Istnieje możliwość zaciemnienia sal oraz zmodyfikowania ich aranżacji bezpośrednio pod indywidualne potrzeby. Zróżnicowana powierzchnia sal konferencyjnych daje szansę na organizację spotkań w grupach adekwatnie do ich wielkości. Pałac dysponuje także bezpłatnym parkingiem.
Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych eventów i konferencji w budynku jest też możliwość zorganizowanie spotkania biznesowego w plenerze – dysponujemy 26 hektarami terenu pałacowo-parkowego!